Proces realizacji zamowien w FILTERM. Tak wyznaczamy standardy

Nie ma nic lepszego w biznesie związanym z odpowiedzialną filtracją, niż dbałość o szczegóły. W FILTERM wiemy o tym doskonale. Lata doświadczeń na tym polu, mnóstwo zrealizowanych zamówień oraz rzesza zadowolonych klientów to nasza wizytówka. Poznaj nasz proces sprzedażowy, który nie zaczyna się wcale od złożenia zamówienie i jego dostarczenia. Odpowiedzialny biznes oznacza relacje - na lata.

 

W FILTERM wyznajemy wiele kanonów współpracy z wieloma naszymi klientami. To zaś wymaga wypracowania pewnych procesów, które mają wpływ na to, jak jesteśmy postrzegani na rynku filtracyjnym. Spróbuj wpisać w Google “włókniny filtracyjne” - jesteśmy pewni, że znajdziemy się w pierwszych wynikach wyszukiwania. Dlaczego? Bo dbamy o to, aby edukować naszych klientów w zakresie czegoś, co nazywamy “filtracją odpowiedzialną” - za Twoją firmę, za owoce Twojej pracy oraz za Twój wizerunek. Daj nam poznać się od najlepszej możliwej strony. Pokażemy Ci, w jaki sposób kreujemy najlepsze możliwe standardy w tej branży. Coś, czym powinna kierować się każda firma tego typu w biznesie. Pokażemy Ci, co jest istotne w FILTERM.

 

Kontakt z Klientami

Nie ma niczego bardziej istotnego w tym biznesie niż kontakt z Klientem. Jeżeli wiemy, czego chce osoba po drugiej stronie - będziemy w stanie lepiej to dostarczyć. To absolutnie proste i zrozumiałe. Stąd w FILTERM stawiamy ogromny nacisk na to, w jaki sposób komunikujemy się z Klientami. Jeżeli wiemy, że ten może potrzebować czegoś specjalnego - zawczasu mu o tym mówimy. Jeżeli brakuje nam kluczowych informacji, dopytujemy o nie. Informacja jest rzeczą, o którą warto zabiegać z tego względu, że ustalenie istotnych kwestii już na tym etapie jest rzeczą, która daje gwarancję satysfakcji z jednej i z drugiej strony. Zadowolony Klient na pewno trafi to nas ponownie. Ten mniej zadowolony, najpewniej uda się do konkurencji to dla nas ogromna strata - zawsze. Wierzymy w relacje i zamierzamy w nie inwestować - ilekolwiek miałoby to nas nie kosztować.

 

Często jest tak, że to Klient daje nam to, czego potrzebuje wręcz od razu - bez konieczności o dopytywanie. Jednak z kronikarskiej dokładności, staramy się upewnić, czy ten i ten wymiar jest w porządku i czy można użyć takiego i takiego typu wykończenia filtra. Chodzi o to, aby Klient miał poczucia zaopiekowania się swoją sprawą. W FILTERM robimy to w taki sposób, aby wszystko działało dobrze. Czyli w ramach jak najwyższych standardów. Nie ma tutaj miejsca na kompromisy. W takim biznesie wręcz nie ma miejsca na to, by dawać sobie choć trochę obszaru na to, aby zminimalizować kontakt z Klientem. Toteż uważamy, że nie ma nic lepszego niż dopytywanie naszego kontrahenta o to, czy rzeczywiście to, co znajduje się w zamówieniu jest tym, czego oczekuje tu i teraz.

 

Najwyższa jakość produktów

Nie ma nic lepszego niż najwyższa jakość produktów. Weźmy na warsztat włókniny filtracyjne, które są newralgicznym punktem wielu firm, w których filtracja jest na pierwszym miejscu. Wyobraźmy sobie, że maty Paint Stop, które otrzymaliście Państwo do montażu nie trzymają podstawowych specyfikacji, kruszą się i po prostu - nie spełniają swojego zadania. To absolutnie niedopuszczalne i stanowi podstawę do roszczenia gwarancyjnego. Oczywiście w FILTERM każdy Klient ma prawo do tego, aby reklamować swój produkt. Ale… dzieje się to bardzo, bardzo rzadko i dotyczy to jedynie niewielkich partii. W naszej firmie dbamy o to, aby każdy produkt był najwyższej jakości i w Twojej fabryce, lakierni, malarni był tym, czym powinien być - ochroną dla Twoich maszyn, dla Twoich procesów produkcyjnych oraz dla wszystkiego, co jest dla Ciebie najważniejsze. Wiemy, jak istotna jest jakość. Widząc wiele lakierni, w których nie stosowano odpowiedniego poziomu filtracji - mieliśmy do czynienia z sytuacjami, kiedy nieodpowiedzialne użycie słabej jakości filtrów powodowały katastrofy w postaci awarii maszyn czy nawet zatruć pracowników wewnątrz zakładu. Naszym celem jest do tego nie dopuszczać i misją FILTERM od zawsze jest “odpowiedzialna filtracja”. Pod nią skrywają się takie działania jak między innymi dostarczanie najlepszych możliwych rozwiązań dla systemów filtracyjnych na świecie. Nie wierzysz? Sam sprawdź nasze bogate doświadczenie.

 

 

Zawsze dopytujemy o wymiary filtrów

Jeżeli potrzebujesz filtra - niezależnie od tego, czy jest to filtr do odpylacza (workowy), czy może również włóknina Paint Stop - być może potrzebujesz konkretnego wymiaru. Nie jest tajemnicą fakt, iż odpowiednie dopasowanie tego akcesorium bardzo mocno wpływa na to, w jaki sposób będzie ono pracować w Twojej fabryce. Pamiętaj, że w przypadku niektórych filtrów ma to ogromne znaczenie i bez tego nie można mówić o jakiejkolwiek skuteczności w działaniach. Trzeba wiedzieć o tym, że zaaplikowane filtry, które przez nieumiejętne wdrożenie nie działają prawidłowo - mogą stać się nawet przyczyną trudnej do przewidzenia awarii. A to nie jest wcale dobra perspektywa. Musisz pamiętać o tym, że aby Twój filtr pracował długo oraz spełniał swoje zadanie w stopniu, w jakim byś sobie tego życzył - nie możesz pominąć takich kwestii jak wymiary. Musisz wiedzieć o tym, że gdy istnieją “przedmuchy” między instalacją filtra a jego obudową - musisz liczyć się ze spadkiem ciśnienia wewnątrz instalacji, wyciekiem rzeczy których raczej nie chciałbyś mieć z powrotem w swojej fabryce i… cóż. Nieszczęście gotowe. Oszczędności to nie jest coś, na co możesz sobie pozwolić w zakresie filtracji. Pamiętaj o tym.

 

Dlatego w FILTERM dbamy o to, aby nie spotkało Cię nic nieprzewidzianego. FILTERM to firma, która ma ponad 10 lat doświadczenia w tym biznesie i nie umyka nam nic, co może zaważyć na Twoim biznesie. Pewność, wartość oraz gwarancja - to nasze najważniejsze wyznaczniki. Pamiętaj o tym, aby dostarczyć nam wszelkie wymiary. Ale nawet, jeżeli tego nie zrobisz: nic się nie dzieje. Zadbamy o to, aby dopytać o wszelkie najważniejsze kwestie tak, aby Twoja firma była jak najlepiej chroniona przed nieprzewidzianymi skutkami niedopatrzeń. Nam nie umyka nic - nawet, jeżeli jesteśmy absolutnie pewni tego, co zamierzamy Ci dostarczyć.

 

Specyfikacja oraz certyfikaty

Specyfikacja produktu, który do Ciebie trafiają to coś, co ,a dla nas ogromną wartość. Trzeba wiedzieć o tym, że Każdy produkt, który do nas trafia, przechodzi odpowiednie testy. To są testy, które mają wyśrubowane normy, jeżeli chodzi o jakość. Nie musisz martwić się o to, że produkt, który trafia do ciebie, będzie charakteryzować się gorszą jakością od pozostałych. Zdolnych do znalezienia na rynku, wybierając FILTERM, masz pewność, że otrzymujesz nie tylko certyfikowany produkt oraz również zgodny z atestami, które są bardzo istotnie wyśrubowane po to. Aby bezpieczeństwo twoje i Twojej firmy było jak na najwyższym poziomie. FILTERM bierzemy sobie do serca bardzo mocno to czy nasi klienci czują bezpieczeństwo w trakcie obcowania z naszej produktami .Nasze dziesięcioletnie doświadczenie pokazało nam to, że nasi klienci wierzą nam właśnie z tego powodu, że nasze produkty są godne zaufania .Zaufanie jest największą wartością w każdym biznesie. Nie można o tym zapominać i tutaj nie ma żadnych kompromisów. Jeżeli wiemy, że dana partia konkretnego produktu nie nadaje się do tego, aby użyć jej w konkretnym przedsiębiorstwie, wtedy nie oferujemy takiej partii nikomu.

 

Zaufanie walutą przyszłości

W FILTERM masz pewność, że każde twoje zamówienie oraz każde zlecenie, nawet te najbardziej niestandardowe, będzie spełnione w należyty sposób. Stawiamy na profesjonalizm oraz najwyższą jakość obsługi. Dowodem tego jest wielokrotnie wspominane przez naszych klientów zadowolenie. Możesz być pewien, że pozostaniesz potraktowany przez nas dokładnie tak samo wierzymy w relacje, a relacje budują zaufanie. Nie bój się skontaktować się z naszym ekspertem, który przeprowadzi cię przez proces zakupu twojego filtra - Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Wybierz FILTERM, jakość, pewność oraz zrozumienie klienta. Skorzystaj z naszego ponad dziesięcioletniego doświadczenia.