Paint stop Filtry sufitowe Filtry kartonowe do kabiny i ściany lakierniczej

Filtry do lakierni i malarni Bogata oferta filtrów do ścian, kabin i automatów lakierniczych

Oferta naszej firmy to także filtry do ściany i kabiny lakierniczej, dzięki czemu bez problemu możliwe będzie oczyszczenie powietrza, które jest nawiewane do pomieszczenia oraz wywiewane a także ochrona pracowników od reakcji alergicznych i niepożądanych skutków organizmu wskutek unoszącego się pyłu. Nie można pominąć najważniejszego faktu - czyli ochrony środowiska!

Charakterystyka filtrów do kabiny lakierniczej

Produkty oferowane przez naszą firmę cechują się najwyższą jakością, a także możliwością doboru, aby możliwie jak najlepiej dopasować towar do potrzeb klienta. Oddajemy do dyspozycji filtry wstępne, zwane również podłogowymi, jak na przykład PAINT STOP, włókniny filtracyjne, ale także filtry Columbus z ekologicznymi wkładami czy też filtry patronowe idealne do lakierni proszkowych. Wśród dostępnych w naszym asortymencie filtrów przeznaczonych do kabiny lakierniczej wyróżnić można przede wszystkim wspomniany PAINT STOP będący najczęściej kupowaną matą szklaną z właściwościami filtracyjnymi. Na uwagę zasługują także włókniny filtracyjne,
które dzięki wielu dostępnym wariantom grubości, są niezwykle chłonne i skutecznie pomagają oczyścić powietrze z nagromadzonego pyłu.

Trwałość produktów filtracyjnych dla lakierni i malarni

Niezwykle istotne jest to, aby produkty dla lakierni oraz malarni były możliwie jak najbardziej trwałe. Doskonałym przykładem jest tutaj Paint Stop - technika wykonania włóknin i mat, która najlepiej radzi sobie z zanieczyszczeniami z farb, lakierów, klejów oraz bejc. Dzięki budowie progresywnej oraz jednemu kierunkowi przepływu powietrza możliwe jest znaczne zwiększenie trwałości takiego produktu z branży filtracyjnej. Właściwie wszystkie filtry pracujące w ciężkich warunkach, jakie obecne są w malarniach i lakierniach charakteryzuje się wysoką trwałością, co jest szczególnie pożądane w przypadku takich zanieczyszczeń jak farby, lakiery oraz farby. W FILTERM znajdą Państwo tylko najwyższej jakości produkty, które są cenione przez rzeszę klientów z wielu branż.  

Bezproblemowa personalizacja filtra do kabiny lakierniczej

Podobnie jak i inne nasze produkty, również filtry do kabiny lakierniczej możliwe są do indywidualnego skompletowania, aby uczynić je możliwie jak najbardziej skutecznymi i adekwatnymi do warunków panujących w pomieszczeniu, do którego są zakupywane w zakresie właściwości pyłu, częstotliwości wymian czy skuteczności. W naszej ofercie dostępne są włókniny  oddziaływające na unoszący się zapach a także impregnowane węglem oraz włókniny węglowe. 

Do jakich kabin lakierniczych dostarczamy filtry?

  • Saima
  • Blowtherm
  • Spanesi
  • Usi Italia
  • Lutro
  • Lagos
  • Cefla
  • Nova Verta
  • Cefla
  • i wielu innych.