Porady ekspertów FILTERM oraz artykuły o produktach, które oferujemy: włóknina filtracyjna, filtr patronowy, filtr Columbus, Paint Stop, filtr kartonowy, filtr kieszeniowy i kasetowy, filtry  sufitowy, filtr skrzynkowy, filtr kompaktowy oraz wiele innych.

Celem FILTERM jest nie tylko oferowanie najlepszych produktów z branży filtracyjnej. To również szeroko zakrojona edukacja klientów w zakresie najnowszych, najlepszych rozwiązań, z jakich można korzystać w fabryce. 
Nasi eksperci chętnie dzielą się wiedzą na łamach Bazy Wiedzy FILTERM. 
 Poniżej spis poszczególnych publikacji.  Zapraszamy do lektury!   

Koronnym rozwiązaniem filtracyjnym dla lakierni jest włóknina Paint Stop. Ten uniwersalny produkt jest powszechny w środowisku lakierni i właściwie wszędzie tam, gdzie odbywa się praca z lakierami, farbami, podkładami, bejcami, olejami i klejami.

Czytaj Więcej

Filtr sufitowy nawiewny jest jednym z najważniejszych elementów filtracji w lakierniach, kabinach lakierniczych i innych zakładach przemysłowych. Ważne jest, aby dobierać odpowiednią matę sufitową oraz wybierać zaufanych dostawców filtrów przemysłowych.

Czytaj Więcej

Czysta i bezpieczna lakiernia to coś, co można zrobić w bardzo prosty sposób. Co można zrobić w lakierni oraz malarni ku temu, aby było to miejsce nie tylko bezpieczne, ale również dobre dla naszych pracowników, a to jest przecież najważniejsze.

Czytaj Więcej

Można powiedzieć, że zamówienie filtra jest sprawą prostą - wystarczy zadzwonić, złożyć zamówienie i… oczekiwać na jego dostarczenie. Otóż nie - na co zwrócić uwagę żeby zamówić dobre filtry?

Czytaj Więcej

Wybierając filtr do lakierni, trzeba mieć na uwadze kilka rzeczy. Najważniejsze rzeczy takie jak potrzeby naszej fabryki oraz projekt naszej instalacji filtracyjnej to zupełnie zrozumiałe kwestie. Jakie są inne zmienne?

Czytaj Więcej

Mata sufitowa to jedna z najważniejszych mat filtracyjnych w wielu branżach - nie tylko w tych powiązanych z malarniami oraz lakierniami. Jednak jeszcze wiele firm nie wie, w jaki sposób może korzystać z nich prawidłowo w swojej firmie.

Czytaj Więcej