Paint Stop mata filtracyjna podłogowa

Paint Stop mata filtracyjna Najwyższej jakości filtry Paint Stop dostępne w różnych szerokościach prosto ze stanu magzynowego

Paint Stop włóknina filtracyjna do kabiny lakierniczej

PAINT STOP mata filtracyjna to najbardziej popularna mata szklana używana w ścianach, kabinach i automatach lakierniczych. Stosowana jest do  separacji mgły farby w lakierniach i przy natrysku. Określana często jako filtry podłogowy lub filtr wstępny. Chroni wentylatory i kanały wylotowe podczas malowania natryskowego. Bardzo często stosowana jest jako drugi stopień filtracji za filtrami kartonowymi harmonijkowymi lub pod kratami na podłodze  w kabinach lakierniczych.

Paint Stop - właściwości włókniny

Wysoka jakość zastosowanych stabilnych włókien szklanych w rolkach Paint Stop zapewnia najlepszy wynik filtracji wywiewanego zanieczyszczonego powietrza. Strona wlotowa materiału filtracyjnego Paint Stop jest zielona, a strona wylotowa jest biała. Kolorystyka pomaga w szybki montażu. Budowa progresywna zwiększa chłonność przy zachowaniu wysokiej skuteczności. Struktura ma cechy elastyczności przy niskiej utracie ciśnienia. Specjalna żywica termoutwardzalna zapewnia wysoką odporność na ściskanie, zapobiegając kruszeniu i zasychaniu mediów w miarę ich nasycania. Biała część wylotowa jest lekko utwardzona.

Dane techniczne Paint Stop Green

Standardowo grubość sprzedawanej przez nas maty Paint Stop to 3'' . Po rozwinięciu filtra z rolki włóknina osiąga wysokość 75mm.
  • Gramatura 220-250 g/m2
  • Chłonność  3200-4700 g/m2
  • Skuteczność 93-97%.
  • Max. temp 170  °C
  • Budowa progresywna

Najważniejsze zalety filtrów Stop Paint

  • szybka instalacja,
  • ekonomiczna cena,
  • łatwość przechowywania-włóknina dopiero po rozłożeniu nabiera gęstości,
  • proste dopasowywanie wymiaru.

Mata podłogowa do kabin lakierniczych-wymiary

Paint Stop sprzedawany jest w całych rolkach po 20mb. Szerokości to: 0,45m; 0,50m; 0,60m; 0,75m; 0,85m;0,9m; 1,0m; 1,2m ; 1,5m; 2,0m.
Rolki zabezpieczone są w foliowych workach, często z dodatkowym papierem.

Przy specjalnych zapytaniach możemy zaproponować formatki cięte na wymiar oraz rolki o innych szerokościach jak i długości.

W naszej ofercie posiadamy także filtry Paint Pocket oraz filtry w obudowie kartonowej z wypełnieniem z włókna szklanego.

Paint Stop włóknina Mata podłogowa z włókna szklanego sprzedawana w rolkach
Filtr podłogowy Filtry do ścian lakierniczych o wysokiej skuteczności, grubość 75 mm