FILTR SPECJALNY DO STREF LAKIERNICZYCH

Filtry specjalne do ścian i kabin lakierniczych

Istnieją takie zastosowania filtrów, które wymagają specjalnego podejścia. FILTERM wychodzi naprzeciw takim potrzebom i oferuje możliwość zaadaptowania i przygotowania własnego projektu klienta lub stworzyć taki projekt oraz wprowadzić go do produkcji.  


W FILTERM dysponujemy sztabem doświadczonych specjalistów, którzy znając specyfikę branży filtracyjne, mając wiedzę o wszystkich obowiązujących normach oraz dobrych praktykach w kwestii użytkowania tych produktów - są w stanie doradzić klientom o szczególnych potrzebach. Dodatkowo, dysponując bogatymi relacjami z firmami zajmującymi się produkcją filtrów na specjalne zamówienie klienta, jesteśmy w stanie szybko i skutecznie wprowadzić dany projekt do realizacji. Nasz klient otrzymuje ostatecznie filtr, który jest zgodny z jego oczekiwaniami - dodatkowo odbywa się to bardzo szybko. Możliwe jest ustalenie współpracy cyklicznej: tak, aby klient miał cały czas dostęp do wysokiej jakości wyrobów filtracyjnych zgodnych z jego projektem.

W przypadku, gdy standardowe metody filtracji nie wystarczają, warto jest pomyśleć o własnym projekcie i wycelować go bezpośrednio w potrzeby, które generuje nasze przedsiębiorstwo. Inwestycja w własny projekt oraz własny produkt może okazać się niezwykle lukratywna w przyszłości - uda nam się wtedy osiągnąć niezwykle skuteczną filtrację chroniącą nasze przedsiębiorstwo, naszych pracowników oraz środowisko naturalne.

Jesteśmy obecni na rynku filtracyjnym od ponad dziesięciu lat. To doświadczenie procentuje w naszych kontaktach z klientami. Ci mogą skorzystać z naszej wiedzy oraz głębokiego rozumienia potrzeb podmiotów szukających pomocy w nowoczesnych rozwiązaniach filtracyjnych. Znajomość najnowszych trendów oraz bogate portfolio zadowolonych klientów to wartości, które są dla nas i naszych klientów szczególnie ważne. Filtr specjalny - tworzony na specjalne zamówienie, pod określone zastosowania może rozwiązać wiele istotnych problemów z utrzymaniem czystości powietrza w przedsiębiorstwie. Nasi specjaliści, będący praktykami branży filtracyjnej od wielu lat na pewno pomogą Twojej fabryce w stworzeniu najlepszego możliwego rozwiązania - specjalnie dla Ciebie.  

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zaprojektować i przygotować filtry według pomysłu klienta.