FILTR KIESZENIOWY I FILTR KASETOWY

Filtr kieszeniowy Filtry dostępne we wszystkich klasach filtracji. Różne wymiary i długość kieszeni

Kasety i kieszenie filtracyjne

Filtry kieszeniowe i kasetowe FILTERM produkowane są wszystkich klasach filtracyjnych G2(EU2), G3(EU3), G4(EU4), M5, F6, F7, F9. Ramki mogą być wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego. Najbardziej popularne grubości ramek to 20 mm i 25 mm. Filtry mogą posiadać od jednej do kilkunastu kieszeni w przypadku filtrów multi-kieszeniowych. 

Filtr kieszeniowy typy i budowa

Wymiary filtra kieszeniowego i ilość kieszeni jest standardowa lub według wskazań klienta. Najczęściej stosowane filtry to 592x592 lubb 287x592 przy długości kieszeni 300 lub 600 mm.
W ofercie mamy wszystkie rodzaje filtrów kieszeniowych również w wykonaniu antystatycznym, ze sztywnymi kieszeniami oraz odporne na wysokie temperatury.

Jakie są typy filtrów kasetowych?

Filtry kasetowe mogą być płaskie lub plisowane. Do najbardziej popularnych należą plisowane w "Z" linie dzięki czemu powierzchnia filtracyjna jest zwiększona. W zależności od wymagań klienta z jedną lub dwoma siatkami. Wypełnienie to minipleat lub włóknina syntetyczna. Grubość ram od 10mm do 150 mm. Na specjalne zamówienia wykonujemy filtry według wskazań klienta. Jest możliwość zamocowania uziemienia na ramach.

Zapytania i zamówienia filtrów kieszeniowych- co podać?

W zapytaniu prosimy o podanie wymiarów filtra, klas filtracyjnych, ilości oraz szczególne uwagi jeśli takie są. Filtry kasetowe jak i kieszeniowe są produkowane pod konkretne zamówienie. Pakowane w kartony lub paletowo. 
Filtr kasetowy Filtry z plisowanyn materiałem filtracyjnym zabezpieczone siatką w obudowie metalowej