FILTRY DO LAKIERNI I MALARNI

Filtry do kabiny lakierniczej, filtr natrysk Wszystkie rodzaje i typy filtrów oraz mat filtracyjnych do kabin lakierniczych

Filtry do kabiny, ściany i automaty lakiernicze

Filtry do kabiny lakierniczej FILTERM to wyspecjalizowana kategoria, której poświęciliśmy oddzielny dział "Filtry do lakierni" obok zakładki "Produkty" na górze strony. Przemysł lakierniczy i malarski to przestrzenie, w których zapotrzebowanie na artykuły filtracyjne jest zdecydowanie większe, niż w innych miejscach. Codzienne obcowanie z szkodliwymi substancjami i duże zanieczyszczenie powietrza wymusza na zakładach z tych branż na stosowanie zaawansowanych systemów filtracji.

Filtry Paint Stop - do zadań specjalnych

Na szczególną uwagę w naszej ofercie zasługują rozwiązania Paint Stop, które zgodnie ze swoją handlową nazwą są przeznaczone do pracy w środowisku bogatym w zanieczyszczenia pochodzące z farb, lakierów, a nawet klejów. Są to akcesoria filtracyjne, które ze względu na swoją szczególną budowę oraz specyficzne upakowanie włókien charakteryzują się wyższą trwałością oraz znacznie wyższą skutecznością w trakcie pracy w tak trudnych warunkach niż standardowe rozwiązania.

Filtry oraz włókniny Paint Stop to zdecydowanie najlepszy wybór wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z silnymi, chemicznymi zanieczyszczeniami - lakiernie, przedsiębiorstwa zajmujące się detailingiem oraz malowaniem samochodów, a także zakłady wytwórstwa mebli z pewnością docenią ich ogromną przydatność.

Wybierz profesjonalne filtry do kabin lakierniczych Filterm

W Filterm poświęciliśmy szczególną uwagę wkładom filtracyjnym przeznaczonym dla lakiernictwa i malarstwa. Stworzyliśmy oddzielny asortyment produktów tej kategorii, tak aby nasi klienci byli pewni, że sprzęt jaki zakupują jest wyspecjalizowany i dedykowany dla ich działalności.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą obejmującą:

Zaopatrz się w filtry do kabin lakierniczych Filterm - zadbaj o siebie i swoich pracowników! Lakieruj efektywnie i chroń środowisko.