FILTRY DO LAKIERNI I MALARNI

Filtry do kabiny lakierniczej, filtr natrysk Wszystkie rodzaje i typy filtrów oraz mat filtracyjnych do kabin lakierniczych

Filtry do kabiny, ściany i automaty lakiernicze

Filtry do kabiny lakierniczej FILTERM to wyspecjalizowana kategoria, której poświęciliśmy oddzielny dział "Filtry do lakierni" obok zakładki "Produkty" na górze strony. Przemysł lakierniczy i malarski to przestrzenie, w których zapotrzebowanie na artykuły filtracyjne jest zdecydowanie większe, niż w innych miejscach. Codzienne obcowanie z szkodliwymi substancjami i duże zanieczyszczenie powietrza wymusza na zakładach z tych branż na stosowanie zaawansowanych systemów filtracji.


Lakiernia z filtrami Columbus Lakiernia stosująca wielowarstwowe filtry Columbus CI

Filtry Paint Stop - do zadań specjalnych

Na szczególną uwagę w naszej ofercie zasługują rozwiązania Paint Stop, które zgodnie ze swoją handlową nazwą są przeznaczone do pracy w środowisku bogatym w zanieczyszczenia pochodzące z farb, lakierów, a nawet klejów. Są to akcesoria filtracyjne, które ze względu na swoją szczególną budowę oraz specyficzne upakowanie włókien charakteryzują się wyższą trwałością oraz znacznie wyższą skutecznością w trakcie pracy w tak trudnych warunkach niż standardowe rozwiązania.


FILTERM oferuje wszystkie rodzaje filtrów do kabin i ścian lakierniczych

Sprawdź, dlaczego warto stosować filtry do lakierni i malarni

  • Ochrona środowiska: powietrze, które znajduje się w lakierni lub malarni prędzej czy później trafi na zewnątrz. Warto dbać o to, by było ono wolne od groźnych dla środowiska zanieczyszczeń. Stosowanie odpowiednich filtrów pozwala na zatrzymanie wszelkich szkodliwych drobin w bezpiecznym miejscu.
  • Ochrona produktów / procesów usługowych: odpowiednie filtry chronią lakierowane / malowane elementy przed osadzaniem się niepożądanych zanieczyszczeń, drobin kurzu lub substancji biorących udział w poprzednich procesach. Odpowiedzialna filtracja oznacza mniejszy odsetek reklamacji lub poprawek i tym samym - niższe niespodziewane koszty.
  • Ochrona ludzi: odpowiednie techniki filtracyjne w lakierni i malarni powodują, że ludzie są lepiej chronieni przed działaniem szkodliwych, często wysokotoksycznych zanieczyszczeń. Substancje zawarte w klejach, lakierach, farbach mogą powodować uczulenia, zatrucia lub przewlekłe choroby pulmonologiczne.
  • Ochrona maszyn i urządzeń: w skład fabryki wchodzą również maszyny oraz delikatne sprzęty elektroniczne. Ich ochrona za pomocą odpowiednich filtrów to gwarancja mniejszego natężenia trudnych do usunięcia i kosztownych awarii będących dodatkowym obciążeniem dla przedsiębiorstwa.

Filtry oraz włókniny Paint Stop to zdecydowanie najlepszy wybór wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z silnymi, chemicznymi zanieczyszczeniami - lakiernie, przedsiębiorstwa zajmujące się detailingiem oraz malowaniem samochodów, a także zakłady wytwórstwa mebli z pewnością docenią ich ogromną przydatność.

Wybierz profesjonalne filtry do kabin lakierniczych Filterm

W Filterm poświęciliśmy szczególną uwagę wkładom filtracyjnym przeznaczonym dla lakiernictwa i malarstwa. Stworzyliśmy oddzielny asortyment produktów tej kategorii, tak aby nasi klienci byli pewni, że sprzęt jaki zakupują jest wyspecjalizowany i dedykowany dla ich działalności.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą obejmującą:

Zaopatrz się w filtry do kabin lakierniczych Filterm - zadbaj o siebie i swoich pracowników! 

Lakieruj efektywnie i chroń środowisko.