AKCESORIA LAKIERNICZE

Artykuły BHP, przygotowanie lakieru i maskowanie

Nasza oferta oprócz filtrów to również wszystkie akcesoria do ścian, kabin i automatów lakierniczych. 
Oferujemy między innymi:  
  • sitka,
  • folie,
  • taśmy,
  • i wiele innych,
  • maski,
  • kombinezony,
  • kubki.

Zapytaj nas również o inne potrzebne Ci produkty. Sprawdzimy, czy będziemy mogli je zdobyć specjalnie dla Ciebie!

Każde przedsiębiorstwo, w którym znajduje się lakiernia lub malarnia potrzebuje takich produktów. Dzięki nim, praca z często toksycznymi chemikaliami jest bezpieczna i prosta. Korzystają na tym również efekty naszej pracy, które mogą dzięki nim cieszyć się staranniejszym wykonaniem. Jakość to najwyższa wartość, jaką możemy dać naszym klientom - to ma zastosowanie również w kontekście każdej lakierni oraz malarni. Wiemy o tym, jak istotne jest to, by nasze produkty cechowały się wysoką trwałością i praktycznością.

Wszystkie produkty z kręgu akcesoriów lakierniczych w ofercie FILTERM zostały wypróbowane przez rzeszę naszych klientów. Zadowolenie oraz długotrwałe relacje z wieloma podmiotami to dowód na to, że nasze akcesoria lakiernicze znajdują się na najwyższym poziomie. Skorzystaj z tych wartości!  


Proszek fluorescencyjny UV

W ofercie FILTERM znajduje się również proszek UV służący do wykonywania audytów instalacji filtracyjnych w firmie. Proszek fluorescencyjny jest elementem kontrastującym, który oferuje się najczęściej w jaskrawych kolorach. Najbardziej efektywne są te w kolorach: zielonym, pomarańczowym, żółtym, czerwonym oraz różowym. Jako że pyły, jak każde ciało fizyczne emitują promieniowanie elektromagnetyczne (odpowiadające za kolor) o falach różnej długości, powinno się stosować proszek o odpowiednim kolorze (taki, który kontrastuje z długością fali filtrowanego pyłu). 

W naszej ofercie znajdują się wszystkie kolory proszku UV - pomarańczowy, zielony, różowy - pakowane w wiaderkach ułatwiających podawanie o wadze 5 kilogramów. W ofercie FILTERM znajdują się również latarki UV, które pozwalają na detekcję proszku po jego aplikacji.